+420 774 036 767

CZ | EN | RU
Menu

Masáže

Druhy masáží

Standardní masáže

Délka

Cena

Klasická masáž
 
 
- záda, šíje, dekolt
30 min
450,-
- celková
60 min
650,-
- celková + bonus prohřátí lávovými kameny
120 min
1150,-
 Masáž lávovými kameny
 
 
 - celková
60 min
750,-
 - celková
90 min
950,-
Havajská masáž Lomi Lomi
 
 
- záda, šíje, dekolt
60 min
750,-
- celková 
90 min
950,-
Kombinovaná masáž
 
 
- celková masáž lávovými kameny kombinovaná s havajskou masáží
120 min
1250,-
Indická masáž hlavy antistresová
30 min
450,-
Baňková masáž
30 min
450,-
Reflexní masáž nohou
30 min
450,-
Aroma masáž
60 min
750,-
 
90 min
950,-
Manuální lymfodrenáž
60 min
650,-
Čokoládová masáž s peelingem (celková)
60 min
750,-
 
Nadia Nováková 
masér  /  terapeut
Tel: +420 777 030 099
E-mail: adamkina@seznam.cz 
 
 

 

 

 

Speciální masáže
Délka
Cena
Celostní  masáž
2 hod
1500,-
Tlaková masáž chodidel
2 hod
1500,-
Staroindická ajurvédská masáž
2 hod
1800,-
 
TERAPEUTICKÁ MASÁŽ – Uvolnění svalů, práce se svalovým vláknem.
 KLASICKÁ A REKONDIČNÍ MASÁŽ – Odstraňuje následky bolesti svalů a ztuhlých oblastí na těle.
 AROMA MASÁŽ – Ovlivňuje psychickou a fyzickou harmonii těla, posiluje imunitu, odstraňuje psychickou únavu a stres.
 MEDOVÁ MASÁŽ – Odstraňuje ztuhost zad, detoxikačním účinkem, osvobozuje organismus od usazenin z potravy a léků.
 MASÁŽ BAŇKOVÁNÍM – Odstraňuje prohřátím a pod tlakem, napětí v zatuhlých a bolavých oblastech zad a kloubů.
 INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – Tato mimořádná masáž hlavy uvolňuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni, dovede vás k maximální regeneraci a uvolnění.
 BREUSSOVÁ MASÁŽ – Regeneruje maziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.
 REÍKÍ  –  Příznivé  účinky  této  masáže  jsou:  odpočinek  a  uvolnění  stresu  všedního  dne, regenerace a posílení imunity, podpora při léčbě zdravotních problémů a obnova fyzických a duševních sil.
 LYMFATICKÁ MANUÁLNÍ MASÁŽ - Jde o zdraví velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy.
 LYMFATICKÁ PODTLAKOVÁ MASÁŽ - Speciální lymfatická podtlaková masáž se soustředí na namožené a ztuhlé svaly. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře, zad, horních a dolních končetin.
 DETOXIKAČNÍ LÁZEŇ - Detoxikační lázeň nohou Vám pomůže se zbavit těžkých kovů, kyselosti těla, toxinů, a nikotinu. Odstranění toxinů skrz chodidla dochází k detoxikaci lidského těla. Jedná se o velice účinný způsob, jak se zbavit toxinů nezávisle na tom, kde se v těle nacházejí.
ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ - Metoda, která rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a protiucelulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách.
 MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - Jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech a rozproudí energii v těle.
 MASÁŽ PRO PÁRY (KRÁLOVSKÁ MASÁŽ) - Na této masáži pracují masér i masérka na dvou samostatných masážních lůžkách. Při masáži se spojují všechny výhody a kombinují se účinky tradiční thajské, olejové a herbal masáže. Na konci se přikládají parou nahřáté bylinné sáčky na důležité body, kde proudí energie. Uvolněním energetických bloků přispívá také k zlepšení imunity.
 SPORTOVNÍ MASÁŽ - Masáž je zaměřena na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže. Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů.
 KLASICKÁ MASÁŽ ZAD - Masáž obsahuje rychle a důrazně střídající se hmaty, s citlivým použitím síly a jemnějších prvků. Masáž zlepšuje a podporuje vstřebávání otoků a výronů, výživu tkání a zmírňování bolesti a normalizaci kožního napětí.
 KLASICKÁ MASÁŽ ŠÍJE
 MASÁŽ LÝTEK A CHODIDEL
 MASÁŽ ZAD + ŠÍJE + NOHY
 MASÁŽ OBLIČEJE
Pozn.: ceny jsou uvedeny v Kč, nejsme plátci DPH.
Nepřijímáme platební karty.