+420 774 036 767

CZ | EN | RU
Menu

Druhy masáží

Klasická masáž

Klasická, neboli relaxační masáž je tradiční manuální masáž za použití speciálních regeneračních emulzí a olejů. Klasické masáže vám pomohou uvolnit se a odstranit bolest z vašeho svalstva. Masáž prokrví pokožku, svalstvo i klouby, zlepší jejich výživu a tím ovlivní celkový vzhled a odstraní únavu. Klasická masáž také uvolní vaši mysl a pomůže obnovit síly fyzické, tak duševní. Je vhodná k regeneraci i relaxaci.

Sportovní a rekondiční masáž

Relaxační, neboli sportovně – rekondiční masáž je u nás nejznámějším typem masáží. Klient při ní leží na masérském stole a masér provádí rekondiční masáž různými způsoby tření a hnětení a dalšími hmaty za použití speciálních masážních olejů nebo jiných přípravků. Sportovní masáž pozitivně působí na stažené, či unavené skupiny svalů, podporuje prokrvení povrchové kožní i hlubší svalové a vazivové tkáně. Má kladný vliv na regeneraci a dobrou funkci kloubů.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. K povzbuzujícím masážím celého těla se používají vyhlazené lávové kameny, které mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Horký tlak z kamenů proniká ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkový krevní oběh, urychluje se metabolismus a posiluje imunitní systém.

Havajská masáž

„Lomi, Lomi“ je jednou z nejoblíbenějších masáží na celém světě. Je prováděna speciálními hmaty nejen dlaněmi a prsty, ale také předloktím a lokty, což umožní dokonalé promasírování potřebných partií těla. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje kloubní spojení a svalové křeče, posiluje imunitní systém a očisťuje organismus od toxických látek.

Čínská energetická masáž

Tato masáže je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou Čínské energetické masáže je provádět masáž tak, aby se obnovovalo proudění v energetických drahách, které procházejí lidským tělem. používáme ji při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle.

Indická antistresová masáž - Ajurvéda

Je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Reflexní terapie

Reflexní terapie je doplňkovou terapií, která aplikuje tlak na nohy nebo ruce a tím léčí řadu zdravotních potíž. Reflexní masáž je šetrná a příjemná metoda, která zprůchodňuje tok energií meridiány, uvolňuje ztuhlé svaly a odstraňuje blokády.

Reiki

Reiki je terapeutická metoda, která je založena na předávání energie prostřednictvím rukou. REIKI obecně podporuje život, posiluje zdraví, zlepšuje komunikaci, harmonizuje partnerské vztahy, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života a smysl života, všestranně a harmonicky rozvíjí osobnost člověka.

Medová masáž

Medová masáž má dvojí účinek - odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medová masáž se doporučuje i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Aroma masáž

Relaxační aroma masáž

Jemná masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů, které účinně působí na vaše smysly a emoce. Je hluboce relaxační, posilující a osvěžující.
Lotosová masáž- exotická vůně vzácných lotosových květů na emoční bázi uklidňuje a utěšuje, přináší radost a mír, harmonii. Pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Lotosový květ je na Východě symbolem krásy a duchovní dokonalosti.

Aroma masáž Polynesia

Vysoký podíl esencí jasmínu, růžového dřeva, vanilky, sladkého pomeranče a ylang – ylang pomáhají při masáži zklidnit a harmonizovat psychiku, odstranit stres a únavu. Pomáhá tlumit projevy stárnutí a zlepšuje elasticitu kůže.
Levandulová masáž- příjemné aroma levandule v kombinaci s masáží odbourává stres, pomáhá při psychické únavě, bolestech hlavy. Stimuluje obnovu buněk a pomáhá při kožních onemocněních. Je vhodná i pro citlivou pokožku.

Aroma masáž Lemongrass

Máta zvyšuje mentální jasnost a napomáhá stabilizovat a vyrovnat emoce obzvlášť v čase stresu a traumatických situací. Citronová vůně spolu s mátou pomáhá uvolňovat dýchací cesty při nachlazení. Má analgetické účinky. Poskytuje úlevu po cvičení a náročném fyzickém výkonu. Pomáhá unaveným a ztuhlým svalům zklidnit bolest a uvolnit křeče.

Aroma masáž Růže de Mai

Růžový olej je jeden z nejstarších a nejvíc ceněných olejů. Tato exkluzivní masáž je určena zejména pro ženy, které rády pečují o svou pokožku i psychiku. Svůdné květinové aroma má afrodiziakální účinky a je vhodné pro všechny typy pokožky. Pleť pročišťuje, reguluje a tonizuje.

Jasmínová masáž

Exotická a opojná vůně pravých jasmínových květů přináší povznášející pocit důvěry, optimismu a euforie. Působí antidepresivně, zahání úzkost a pomáhá při nespavosti. Podporuje růst buněk a zvyšuje tak elasticitu pokožky. Pomáhá při léčbě strií, jizev i ekzémů.

Masáže prováděné masérem z Ayurveda and Yoga Institute in Goa (India)

Celková relaxační masáž

Olejová léčebná masáž celého těla s omlazujícími účinky, která se praktikuje po staletí v Indii. Tato masáž se provádí pomocí uklidňujícího teplého kokosového oleje. Masáž je ideální pro stresu, ulevuje od bolesti a odstraňuje toxiny. Tato masáž je zaměřena na harmonizaci energetického systému a volné proudění energie v těle.

Doba trvání masáže: 2-3 hodiny.

Cena: 3000 Kč

Tlaková masáž chodidel

Při reflexní masáži jsou tlakem prstů nebo nástrojů stimulovány reflexní zóny jednotlivých orgánů na plosce nohy. Pro intenzivnější tlak se v některých případech používá dřevěná tyčinka pro zvýšení intenzity tlaku a zpřesnění stimulace akupresurního bodu. Následkem je obnovení toku životní energie v oslabeném místě organizmu. Vzhledem k tomu, že senzorická zakončení nervů se rozpínají po celém těle včetně kůže, a ta všechna mají svá umístění v chodidlech, je reflexní masáž chodidel dobrá ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu. Celková tlaková masáž chodidel nohou bývá provázena stavem, kdy mysl se přestává upínat na tělo a dochází k hlubokému stavu relaxace. Reflexní masáž chodidel má celkové regenerační, uvolňující a posilující účinky na organizmus.

Doba trvání masáže: 1,5-2 hodiny

Cena: 2500 Kč

Staroindická ajurvédská masáž

Vznikla na základě tradičního indický systému léčení, který sahá do roku 1800 před naším letopočtem. Kombinuje masážní terapii s nanášením hojivých aromatických olejů a bylin. Jedná se o hluboce uvolňující a harmonizující masáž, která je součástí tradiční staroindické léčebné metody. Používají se přírodní aromatické masážní oleje a velmi účinné relaxační techniky. Masíruje se celé tělo včetně hlavy a obličeje.

Doba trvání masáže: 1,5-2 hodiny

Cena: 2500 Kč