+420 774 036 767

CZ | EN | RU
Menu

Náš tým

img

Naďa - Masáže

V průběhu praxe v této oblasti jsem získala řadu certifikátů, po ukončení studia mám akreditaci od uznávané mezinárodní masérské školy 'Dexter Academy' Masáž je cílená forma doteků, která dokáže zbavit tělo nejen napětí, působí na duši a je schopna uzdravit tělo. Profese masérky je pro mne nejen životním posláním, ale i koníčkem.

img

Šárka - jóga

Při učení jógy se snažím vcítit se do potřeb klienta, ale i do dynamiky skupiny. Učení je pro mě i po deseti letech stále svátkem a potěšením, takže mám pocit, že s každou lekcí dostávám přinejmenším tolik, kolik do ní vkládám. V současné době učím všechny věkové kategorie. Od dětí až po seniory. V mých lekcích jsou vítáni jak začátečníci, tak pokročilí, neboť vždy nabízím variace asán.

img

Petra B. - jóga

Jóga je životní styl, který přináší do života pozitivní změny, má za úkol zklidnit vědomí, pochopit sílu dechu, který doprovází každý pohyb a posílit naše fyzické tělo. Společně postavíme základy pro vaší domácí praxi a vytvoříme sami pro sebe klidné místo v neklidném světě. Benefitem pravidelné praxe je štíhlejší tělo a zlepšení vědomé koncentrace, která se stane přínosem v běžném životě.

img

Míša - Taichi čchi-kung

Zajímám se o práci s tělem. Jsem terapeutkou Kraniosackrální biodynamiky, absolvovala jsem i masérské kurzy a kurzy osobního rozvoje. Zajímám se o zdravý životní styl,pohyb a cvičení Taichi čchi-kung pro ženy vše doplňuje. Cvičení vychází ze starobylého čínského umění a rozvíjí potenciál každého jedince v rovině fyzické, emoční, mentální a duchovní.

img

Petra H. - jóga

Jógou se zabývám už roku 1998. Začínala jsem cvičit hathajógu ve veliké tělocvičně se spoustou dalších nadšenců. Postupně jsem se věnovala gravidjóze (to když přišly děti), hatha józe, vinyasa flow józe, ashtanga józe, Iyengar józe a dalším. Absolvovala jsem kurz zdravotního tělocviku, mám masérský kurz. Jógu učím od roku 2004 s drobnými přestávkami, teď aktivně.